Kontaktliste

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto

Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Tom Vestby, Bernhusveien 10, 1178 Oslo
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675 (hvis ikke fakturaen fra oss angir en annen konto)

Styret

FunksjonNavnTelefonE-postadresse
LederTom A. Vestby4808 4992tom.vestby@gmail.com
NestlederJohan Halldin958 78 842johan.halldin@ingenia.no
Styremedlem sekretærLiv Ingunn Sikkeland9925 1051l.i.b.sikkeland@medisin.uio.no
Styremedlem økonomiTore Valderhaug995 60 925
tore.valderhaug@proventi.no
StyremedlemTone Hesterskog911 01 465tone.hesterskog@gmail.com
StyremedlemAndreas Aasheim95935890aasheim@norwea.no


Herrer 1

NavnTelefonE-postFunksjon
Vebjørn Olaussen
952 40 924vebjorn.olaussen@oras.no
Trener
Peder Winsnes Bergan997 24 957
peder@vikenfiber.no
Materialforvalter


Herrer 2

NavnTelefonE-postFunksjon
Tom Vestby48084992tom.vestby@gmail.comLagleder


Trenerkoordinator aldersbestemte lag

Nikolai Omdahl91798201nikolaiomdahl@gmail.com

 


Gutter 2002-04

NavnTelefonE-postFunksjon
Johan Halldin958 78 842johan.halldin@ingenia.noLagleder
Fredrik Sundell94822958

Trener
Sondre Bakkejord95462905
Trener




Gutter 2005-06


 Navn TelefonE-post Funksjon
Hilde Furuseth Olivares98287501olivares@online.noLagleder/trener
Grethe Flomark951 28 167grethe@flomark.noAss. lagleder
Bjørn Aasmund Fredsted48356855
Trener
Victor Olivares96848800

Trener


Gutter 2007-08


NavnTelefonE-postFunksjon
Antje Sundseth41806123Antje.sundseth@gmail.comLagleder
Oscar Halldin41402206
Trener
Nicolay L. Hagen90245008
Trener


Jenter og gutter 2009 


NavnTelefonE-postFunksjon
Stian Mørk95190067mr.stian.mork@gmail.com
Lagleder
Frode Bilstad
93050013frode@tnd.noAss. lagleder


Jenter og gutter 2010 og 2011


NavnTelefonE-postFunksjon
Jeppe Sundt Jørgensen92652791jeppe@playroom.noLagleder
Thomas Andre Aker92646033
thomas0907@osloskolen.noAss. lagleder


Veteran


NavnTelefonE-postFunksjon
Odd Arntzen916 16 984odd.henning@arntzen.nuKontaktperson
Kenneth Johnsen901 18 400kenjohns@online.noKontaktperson




Dommere


NavnTelefonE-postFunksjon
Steinar Lambech915 53 996
steinar@lambech.com
Dommerkontakt
Jan Åge Kiran97509194jankiran@gmail.comDommer


Foreldreutvalget


Har egen kontaktliste her









Valgkomitéen


NavnTelefonE-postFunksjon
Sverre Lund99567945slu@aaj.noLeder
Grethe Meier99152164grethe.meier@privatmegleren.noMedlem
Tore Vabog90550813tore@ostabell.noMedlem
Vanja Konradsen98256770vanja@vanjak.noVaramedlem


Øvrig




InstansNavnTlfE-postFunksjon
BSK-kontoretVictor Olivares9684 8800victor@bsknc.noHovedkontakt
BSK-kontoretMichal Jeziorowski4056 0085Michal@bsknc.noVaktmester
BSK-kontoretVibeke Weiby997 04 944 / 22 28 90 57vibeke@bsknc.noMedlemskap m.m.
Oslo Akershus BandyregionEspen Johansen913 68 765 / 22 57 97 38espen.johansen@nif.idrett.noKampoppsett m.m.




 



Powered by: Bloc