Kontaktliste

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto

Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Tom Vestby, Bernhusveien 10, 1178 Oslo
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675 (hvis ikke fakturaen fra oss angir en annen konto)

Styret

FunksjonNavnTelefonE-postadresse
LederTom A. Vestby4808 4992tom.vestby@gmail.com
NestlederJohan Halldin958 78 842johan.halldin@ingenia.no
Styremedlem sekretærLiv Ingunn Sikkeland9925 1051l.i.b.sikkeland@medisin.uio.no
Styremedlem økonomiTore Valderhaug995 60 925
tore.valderhaug@proventi.no
StyremedlemTone Hesterskog911 01 465tone.hesterskog@gmail.com
StyremedlemAndreas Aasheim95935890aasheim@norwea.no


Herrer 1

NavnTelefonE-postFunksjon
Vebjørn Olaussen
952 40 924vebjorn.olaussen@oras.no
Trener
Andreas Aasheim
95935890
aasheim@norwea.no
Sportslig leder elite
Peder Winsnes Bergan997 24 957
peder@vikenfiber.no
Materialforvalter


Herrer 2

NavnTelefonE-postFunksjon
Tom Vestby48084992tom.vestby@gmail.comLagleder

Hovedtrener yngre lag

NavnTelefonE-post
Bjørn-Erik Thorp95128885
bjornerikthorp@gmail.com

 

Gutter 2002-04

NavnTelefonE-postFunksjon
Johan Halldin958 78 842johan.halldin@ingenia.noLagleder
Erik Thingnes99428333
erikthingnes@altiboxmail.no
Trener
Erlend Søfting Vestby91191834
evestby@hotmail.com
Trener


Gutter 2004-06

 Navn TelefonE-post Funksjon
Hilde Furuseth Olivares98287501olivares@online.noLagleder/trener
Grethe Flomark951 28 167grethe@flomark.noAss. lagleder
Bjørn Aasmund Fredsted48356855bjornaa.fredsted@gmail.com
Trener
Victor Olivares96848800
victor@bsknc.noTrener

Jenter 2007

NavnTelefonE-postFunksjon
Grethe Flomark951 28 167
grethe@flomark.no
Lagleder





Gutter 2007-08

Navn
TelefonE-postFunksjon
Jeanette Solholm94893625
jeanette.solholm@getmail.no
Lagleder
Oscar Halldin41402206oscask@gmail.com
Trener
Nicolay L. Hagen90245008nicolay.hagen@icloud.com
Trener
Thor-Erik Skarpen
91655144
skarpen@skarpen.no
FU-kontakt

Jenter og gutter 2009 

NavnTelefonE-postFunksjon
Stian Mørk95190067mr.stian.mork@gmail.com
Lagleder
Frode Bilstad
93050013frode@tnd.noAss. lagleder



Jenter og gutter 2010 og 2011

NavnTelefonE-postFunksjon
Jeppe Sundt Jørgensen92652791jeppe@playroom.noLagleder
Thomas Andre Aker92646033
thomas0907@osloskolen.noAss. lagleder


Veteran


NavnTelefonE-postFunksjon
Odd Arntzen916 16 984odd.henning@arntzen.nuKontaktperson
Kenneth Johnsen901 18 400kenjohns@online.noKontaktperson


Dommere

NavnTelefonE-postFunksjon
Steinar Lambech915 53 996
steinar@lambech.com
Dommerkontakt
Jan Åge Kiran97509194jankiran@gmail.comDommer


Foreldreutvalget

Har egen kontaktliste her

Valgkomitéen


NavnTelefonE-postFunksjon
Sverre Lund99567945slu@aaj.noLeder
Grethe Meier99152164grethe.meier@privatmegleren.noMedlem
Tore Vabog90550813tore@ostabell.noMedlem
Vanja Konradsen98256770vanja@vanjak.noVaramedlem



Øvrig


InstansNavnTlfE-postFunksjon
BSK-kontoretVictor Olivares9684 8800victor@bsknc.noHovedkontakt
BSK-kontoretMichal Jeziorowski4056 0085Michal@bsknc.noVaktmester
BSK-kontoretVibeke Weiby997 04 944 / 22 28 90 57vibeke@bsknc.noMedlemskap m.m.
Oslo Akershus BandyregionEspen Johansen913 68 765 / 22 57 97 38espen.johansen@nif.idrett.noKampoppsett m.m.


Levert av IdrettenOnline