Kontaktliste

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto

Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Tom Vestby, Midttunveien 4, 1177 Oslo
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675 (hvis ikke fakturaen fra oss angir en annen konto)

Styret

FunksjonNavnTelefonE-postadresse
LederTom A. Vestby4808 4992tom.vestby@gmail.com
NestlederVictor Olivares9684 8800victor.j.olivares@gmail.com
Styremedlem sekretærLiv Ingunn Sikkeland9925 1051l.i.b.sikkeland@medisin.uio.no
Styremedlem økonomiGrethe Flomark95128167grethe@flomark.no
StyremedlemTone Hesterskog911 01 465tone.hesterskog@gmail.com
StyremedlemAnne Marthe Furuseth Unander404 81 157annemarthe.furuseth@gmail.com

Damer

NavnTelefonE-postFunksjon
Hilde Furuseth Olivares98287501olivares@online.noLagleder

Herrer 1

NavnTelefonE-postFunksjon
Anton Brenner400 52 962antonbrenner@hotmail.comHovedtrener
Didrik Voss9005 6070didrik.voss@gmail.comLagleder
Stig M. Solem922 12 376s-m-so@online.noMaterialforvalter

Herrer 2

NavnTelefonE-postFunksjon
Victor Olivares96848800victor.j.olivares@gmail.com
Lagleder

Hovedtrener yngre lag

NavnTelefonE-post
Bjørn-Erik Thorp95128885bjornerikthorp@gmail.com

 Gutter 2002-04

NavnTelefonE-postFunksjon
Erling Jensen Hammerstad 90181818erling.jensen@telenor.comLagleder
Jørgen Hvistendahl916 96 463jorgen.hvistendahl@dnb.noAss. lagleder 
Erik Thingnes99428333erikthingnes@altiboxmail.noTrener
Erlend Søfting Vestby91191834evestby@hotmail.comTrener

Gutter 2004-06

 Navn TelefonE-post Funksjon
Hilde Furuseth Olivares98287501olivares@online.noLagleder/trener
Grethe Flomark951 28 167grethe@flomark.noAss. lagleder
Bjørn Aasmund Fredsted48356855bjornaa.fredsted@gmail.comTrener
Victor Olivares96848800victor@bsknc.noTrener

Jenter 2007

NavnTelefonE-postFunksjon
Grethe Flomark951 28 167grethe@flomark.noLagleder




Gutter 2007-08

NavnTelefonE-postFunksjon
Jon Anders Henriksen90700726jah@vikenfiber.noLagleder
Thor-Erik Skarpen93050013skarpen@skarpen.noAss. lagleder
Kjetil Denvik91636196kjetil.3003@hotmail.comTrener

Gutter 2009

NavnTelefonE-postFunksjon
Stian Mørk95190067mr.stian.mork@gmail.comLagleder
Frode Bilstad93050013frode@tnd.noAss. lagleder

Jenter og gutter 2010 og senere

NavnTelefonE-postFunksjon
Jeppe Sundt Jørgensen92652791jeppe@playroom.noLagleder
Thomas Andre Aker92646033thomas0907@osloskolen.noAss. lagleder

Veteran

NavnTelefonE-postFunksjon
Kenneth Johnsen901 18 400kenjohns@online.noLagleder


Dommere

NavnTelefonE-postFunksjon
Steinar Lambech915 53 996steinar@lambech.comDommerkontakt
Jan Åge Kiran97509194jankiran@gmail.comDommer


Foreldreutvalget

Har egen kontaktliste her

Valgkomitéen

NavnTelefonE-postFunksjon
Sverre Lund99567945slu@aaj.noLeder
Desiree Hagman

Medlem
Tore Vabog90550813tore@ostabell.noMedlem
Tore Valderhaug99560925tore.valderhaug@poventi.noVaramedlem


Øvrig

InstansNavnTlfE-postFunksjon





BSK-kontoretMichal Jeziorowski4056 0085Michal@bsknc.noVaktmester
BSK-kontoretVibeke Weiby997 04 944 / 22 28 90 57vibeke@bsknc.noMedlemskap m.m.
Oslo Akershus BandyregionEspen Johansen913 68 765 / 22 57 97 38espen.johansen@nif.idrett.noKampoppsett m.m.


 



Levert av IdrettenOnline