Kontaktliste

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto

Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Tom Vestby, Bernhusveien 10, 1178 Oslo
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675 (hvis ikke fakturaen fra oss angir en annen konto)

Styret

Funksjon Navn Telefon E-postadresse
Leder Tom A. Vestby 48084992 tom.vestby@gmail.com
Nestleder Johan Halldin 958 78 842 johan.halldin@ingenia.no
Styremedlem økonomi Steinar Lambech 915 53 996 steinar@lambech.com
Styremedlem sekretær Tore Valderhaug 995 60 925
tore.valderhaug@proventi.no
Styremedlem utdanning Tone Hesterskog 911 01 465 tone.hesterskog@bouvet.no
Styremedlem Kari Moberg 95021352 kari.moberg@byggmakker.no

Herrer 1

Navn Telefon E-post Funksjon
Vebjørn Olaussen
952 40 924 vebjorn.olaussen@oras.no
Trener
Peder Winsnes Bergan 997 24 957
peder@vikenfiber.no
Materialforvalter


Herrer 2

Navn Telefon E-post Funksjon
Tom Vestby 48084992 tom.vestby@gmail.com Lagleder


Gutter 1998-2000

Navn Telefon E-post Funksjon
Morten Sundell 959 28 155
morten.sundell@rentpack.no Lagleder/trener
Atle Billing99354832atlebi@hotmail.com
Trener
Christian Rekkedal90 50 63 11chris@bellona.no Ass. lagleder

Gutter 2002-04

Navn Telefon E-post Funksjon
Johan Halldin 958 78 842 johan.halldin@ingenia.no Lagleder
Fredrik Sundell94822958

Trener
Sondre Bakkejord95462905 Trener


Gutter 2005-06

Navn TelefonE-post Funksjon
Hilde Furuseth Olivares 98287501olivares@online.no Lagleder/trener
Grethe Flomark951 28 167grethe@flomark.no Ass. lagleder
Roald Navarro46892759 Trener

Gutter 2007-08

NavnTelefonE-postFunksjon
Antje Sundseth41806123 Antje.sundseth@gmail.comLagleder
Oscar Halldin41402206Trener
Nicolay L. Hagen90245008Trener

Jenter og gutter 2009 

NavnTelefonE-postFunksjon
Stian Mørk95190067mr.stian.mork@gmail.com
Lagleder
Frode Bilstad
93050013frode@tnd.noAss. lagleder

Jenter og gutter 2010 og 2011

NavnTelefonE-postFunksjon
Tom Vestby48084992tom.vestby@gmail.com

Veteran

Navn TelefonE-post Funksjon
Odd Arntzen 916 16 984odd.henning@arntzen.nu Kontaktperson
Kenneth Johnsen 901 18 400kenjohns@online.no Kontaktperson


Dommere

Navn TelefonE-post Funksjon
Steinar Lambech915 53 996
steinar@lambech.com
Dommerkontakt
Jan Åge Kiran97509194jankiran@gmail.com Dommer

Foreldreutvalget

Har egen kontaktliste her



Valgkomitéen

NavnTelefonE-postFunksjon
Sverre Lund99567945slu@aaj.noLeder
Grethe Meier99152164grethe.meier@privatmegleren.noMedlem
Morten Sundell959 28 155morten.sundell@rentpack.noMedlem
Vanja Konradsen98256770vanja@vanjak.noVaramedlem

Øvrig


Instans Navn Tlf E-post Funksjon
BSK-kontoret Victor Olivares 9684 8800 victor@bsknc.no Hovedkontakt
BSK-kontoret Michal Jeziorowski 4056 0085 Michal@bsknc.no Vaktmester
BSK-kontoret Vibeke Weiby 997 04 944 / 22 28 90 57 vibeke@bsknc.no Medlemskap m.m.
Oslo Akershus Bandyregion Espen Johansen 913 68 765 / 22 57 97 38 espen.johansen@nif.idrett.no Kampoppsett m.m.


Powered by: Bloc