Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Søn 25 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 22:00
Hs
Admin  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 22:00
friidrettsmøtet v/STure
Håndballmøterommet  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 1-14 år
Sportsplassen  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
BSK hallen   Spillermøte J2006
Fre 30 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Man 2 Sep
kl 19:00 - 21:00
skigruppe møte v/Morten
Admin  
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
Ons 4 Sep
kl 21:00 - 23:00
møte friidrett v/Sture
Miljøhuset  
Fre 6 Sep
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Lør 7 Sep
kl 08:30 - 16:00
7 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Skigruppa hjemmesamling
Lør 7 Sep
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Tir 10 Sep
kl 09:30 - 12:00
gym Kongshavn
Admin  
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
HS
Admin  
Lør 14 Sep
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 16 Sep
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Tir 17 Sep
kl 09:30 - 12:00
gym Kongshavn
Admin  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - FB G2006
NC Fløy   Foreldremøte FB G2006
Tor 19 Sep
kl 16:15 - 17:15
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
Admin   Håndball Elite
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 21:00
NC Fløy  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
Lør 21 Sep
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen   Herrer elite HB Tom-Eirik Skarpsno
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 17:30
7 timer og 30 min. - Friidrett
Miljøhuset  
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 17:00
7 timer - Friidrett
Sportsplassen  
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 21:00
årsmøtet BSK
NC Fløy  
Lør 5 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 12 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 14 Okt
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Lør 19 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 21 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Skigruppa, terrengløp
Lør 26 Okt
kl 08:30 - 16:00
7 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Skigruppa hjemmesamling
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 18 Nov
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Man 2 Des
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Man 16 Des
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Lør 1 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 8 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 22 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 29 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 14 Mar 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 31 Mai
kl 12:00 - 21:00
friidrettsstevne
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 31 Mai
kl 12:00 - 21:00
reservert friidrettsteve
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 29 Mai
kl 19:00 - 22:00
Møte Sture Marrot
Admin  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 17:30
Ulrik Rød - 30 min.
Miljøhuset  
Fotball jr   Les mer  
Tir 28 Mai
kl 16:15 - 16:45
30 min. - Heidi Kalmo
Admin  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:30
Tord - 1 time og 30 min.
Admin  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Toril Kristoffersen
Admin  
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 10:00 - 12:00
Vemund Midttun Holtet videregående skol
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 20:00
2 timer - J2005
Admin  
J2005 foreldremøte   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Kristine Lunde
Sportsplassen  
2. trinn på Bekkelaget skole skal ha idrettsdag.   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 09:00 - 11:00
nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
NC Fløy  
Dommerkurs fotball   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 12:30 - 14:00
gym holtet skole Vemund Midttun
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:15 - 19:15
1 time - Heidi Kalmo
NC Fløy  
Håndball J2007   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:45 - 22:15
2 timer og 30 min. - Friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
Håndball   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:30 - 20:30
Anders Lauritzen - 2 timer
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Victor Olivares
NC Fløy  
G2007 sosial arr.   Les mer  
Søn 19 Mai
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 18 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Orienteringsgruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Rekruttsamling   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:15 - 20:45
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
Sportslig møte   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Victor Olivares
Admin  
Innebandy   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:15 - 20:15
1 time - Anders Grohs
Admin  
G16 Fotball - lagmøte   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 22:00
reservert ski v/Knut Arne
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 13 Mai
kl 10:00 - 11:30
gym holtet skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 10:00 - 14:00
reservert Jostein spydtrening
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 17:00 - 23:30
6 timer og 30 min. - Nina
NC Fløy  
Sommeravslutning herrer elite   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 18:30
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
G2007 Fotball   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 21:00
reservert for friidrettsstevne Lerøy samling
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 22:00
reservert for friidrettssteve Lerøy samling
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 09:00 - 11:30
reservert Nordstrand skole v/Harriet
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 22:00
Hildegunn - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
G2008   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa/HL2021   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Miljøhuset  
G2012   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:45 - 19:45
2 timer - Hanne Beck
NC Fløy  
Foreldremøte Håndball G2007   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Nina
NC Fløy  
Info møte Jr.gutter   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 11:00 - 14:30
FPN - 3 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 14:00
Hildegunn - 5 timer
Admin  
G2008   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
Mailekene
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
mailekene
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Håndballmøterommet  
Styremøte fotball   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 21:00
Orientering ved Eskil
Admin  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
J2000 Håndball   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy  
Foreldremøte Håndball G2010   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
Medarrangører NC   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte hb   Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
reservert Pål T-
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - FPN
Admin  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 13:30 - 15:30
avslutning G2011, Kjersti Kirkeby 91641670
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 26 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 20:00
G2003
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet  
Møte BSK Ski Hovedtrener 7-8 år   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:45 - 20:45
3 timer - Stian Mørk
Miljøhuset  
Foreldremøte innebandy 2009   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte friidrett v/Sture
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
HBE   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 22:30
Ulrik Rød - 5 timer og 30 min.
NC Fløy  
Engaland   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 23:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
Admin  
Engaland   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte v/Heidi Kalmo
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
trenermøte v/Lars
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 22:00
Nc møte og AU møte
Admin  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 18 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Tir 16 Apr
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 10:30 - 12:30
2 timer - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 18:30 - 20:30
Vivian Opdal - 2 timer
NC Fløy  
G2006   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 21:00 - 23:00
2 timer - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Nina
NC Fløy  
Foreldremøte G2006 HB   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
G2004 HB   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 16:45 - 20:15
3 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
Admin  
Lagledermøte innebandy   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 16:30 - 20:00
lagledermøte Tom Vestby
Lille-admin  
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Nina
NC Fløy  
Foreldremøte J2004   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
FU Håndball   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
NC Fløy  
Foreldremøte G2005 HB   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:45 - 18:45
1 time - Anders Grohs
Lille-admin  
Spillermøte G16 Fotball   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:30 - 20:00
Møte friidrett Kjersti Borander
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Forledremøte J2010
NC Fløy  
Foreldremøte HB J2010   Les mer  
Man 8 Apr
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Sportslig info møte jr.jenter   Les mer  
Man 8 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 15:00 - 19:30
4 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Turnering G07   Les mer  
Søn 7 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 5 Apr
kl 14:00 - 17:00
reservert Tine
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte friidrett v/Lars
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 18:00 - 21:00
foreldremøte v/Dag Harald
Admin  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 17:30 - 21:00
reservert v/Dag Harald
Lille-admin  
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte KIL   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte P&P   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
NC Fløy  
Avslutning J2005   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:00 - 19:30
Reservert Kai Fr-H.
Admin  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:15 - 18:15
1 time - Anders Grohs
Admin  
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 1 Apr
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 1 Apr
kl 19:00 - 21:00
Robert Gausen - 2 timer
NC Fløy  
Foreldremøte 2010   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:30 - 19:30
1 time - Ulrik Rød
Admin  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Styremøte HB   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
møte G13
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Draktutdeling G2007   Les mer  
Søn 31 Mar
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 29 Mar
kl 18:30 - 22:00
3 timer og 30 min. - Fotball G2006
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 17:30 - 18:30
1 time - Fotball G2006
NC Fløy  
Fotball G2006   Les mer  
Fre 29 Mar
kl 17:00 - 21:00
Dommerkus BKL kurs
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 17:30 - 22:00
4 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Dommerkurs Trinn1 Håndball   Les mer  
Tor 28 Mar
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 20:00 - 22:00
friidrettsmøtet v/STure
Admin  
  Les mer  
Ons 27 Mar
kl 19:15 - 21:15
2 timer - G2005
BSK hallen  
Trenermøte HB G2005   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 18:00 - 22:00
kurs Erik Borglin
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Hanne Beck
Admin  
Trenermøte Håndball G2007   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - G2004/2003
NC Fløy  
Foreldremøte G2004 HB   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
formøte årsmøte BSK
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 16:00 - 18:00
møte skigruppa
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 14:00 - 16:00
skimøte
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 25 Mar
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Anders Grohs
Admin  
G2011   Les mer  
Søn 24 Mar
kl 16:30 - 18:00
reservert Tord
Admin  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 15:00 - 18:00
3 timer - G2008
Håndballmøterommet  
Fotballseminar G2008   Les mer  
Søn 24 Mar
kl 15:00 - 18:00
3 timer - G2008
Lille-admin  
Fotballseminar G2008   Les mer  
Søn 24 Mar
kl 15:00 - 18:00
NC fløy reservert Tord
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - FPN
Admin  
  Les mer  
Fre 22 Mar
kl 17:00 - 23:30
6 timer og 30 min. - Nina
NC Fløy  
Arrangementsgruppa HB elite   Les mer  
Tor 21 Mar
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Mats Tvedt
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy  
BSK E-Sport   Les mer  
Ons 20 Mar
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Dommerkurs trinn 1 Håndball   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Dommermøte HB
NC Fløy  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 19:45 - 22:15
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 17:00 - 19:30
TL møte
Admin  
  Les mer  
Søn 17 Mar
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 16:00 - 23:00
reservert Kristine Larneng
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 16 Mar
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 14 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
BSK G2007 Draktutdeling   Les mer  
Tor 14 Mar
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 13 Mar
kl 20:00 - 21:00
Kyrre Hansen - 1 time
Admin  
Trenermøte G2008   Les mer  
Ons 13 Mar
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
BSK hallen  
HB sportslig møte   Les mer  
Ons 13 Mar
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
J2003 spillermøte   Les mer  
Ons 13 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 12 Mar
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte HB   Les mer  
Tir 12 Mar
kl 17:30 - 18:30
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 12 Mar
kl 17:00 - 22:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 12 Mar
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 11 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 11 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Anders Grohs
NC Fløy  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Nina
BSK hallen  
hb gruppa   Les mer  
Man 11 Mar
kl 18:00 - 21:00
reservert Tord
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 16:00 - 17:00
resververt Marius Niva
Lille-admin  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Marius
Admin  
Foreldremøte for BSK j/g2012   Les mer  
Søn 10 Mar
kl 10:00 - 14:30
4 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
Admin  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 19:00 - 19:30
30 min. - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 17:30 - 22:00
NC møte reservert Victor E
Admin  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 17:30 - 22:00
NC Fløy  
NC møte reservert Victor E   Les mer  
Ons 6 Mar
kl 20:00 - 21:00
Kyrre Hansen - 1 time
Admin  
Trenermøte G2008   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 18:00 - 19:30
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
Dommerkurs   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 4 Mar
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
NC Fløy  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 4 Mar
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Håndballmøterommet  
Elin Hjelpdahl   Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
Trenerforum ungdomsfotball   Les mer  
Tor 28 Feb
kl 17:00 - 18:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
Håndballmøterommet  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 20:00 - 20:30
Kyrre Hansen - 30 min.
Håndballmøterommet  
Trenermøte G2008   Les mer  
Ons 27 Feb
kl 19:00 - 21:30
møte friidrett
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:30 - 19:30
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - vegard berentsen
Håndballmøterommet  
Trenermøte/lagledermøte gutter 2011   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
foreldremøte v/Katharina Gjeruldsen
NC Fløy  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline