Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 26 Sep
kl 18:00 - 23:00
reservert Erling Jensen A-laget innebandy
NC Fløy  
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Sat 3 Oct
kl 11:45 - 17:45
Jon Olav Viste - 6 timer
  Friidrett
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 22:00
reservert møteromSki ekeberg
Håndballmøterommet  
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 20:00
reservert skigr på Ekeberg
Lille-admin  
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 21:00
Pål Christian Ingierd - 3 timer
  Skigrppa styremøte
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 22:00
reservert skigr på Ekeberg
Lille-admin  
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 18:00
Audun Eikeland - 1 time
  Foreldremøte G2008 håndball
Fri 9 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 16 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Fri 30 Oct
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Wed 18 Nov
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Wed 25 Nov
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
Fri 27 Nov
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 4 Dec
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 11 Dec
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
  Skigruppa styremøte
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Mon 21 Dec
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Wed 3 Feb 2021
kl 18:00 - 21:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 5 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Tue 9 Feb 2021
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 19 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 26 Feb 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 5 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Fri 19 Mar 2021
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 23:00
Anders Grohs - 3 timer
$item.username  
Junior - spillermøte   Les mer  
Sun 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 17:00 - 22:00
Anders Grohs - 5 timer
$item.username  
Fotball - Trenersamling   Les mer  
Sat 19 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 10:00 - 21:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 10:30 - 11:15
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 08:45 - 09:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:30 - 22:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 12:30 - 14:00
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tom Arild Vestby - 1 time og 30 min.
$item.username  
Spillermøte herrer innebandy   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:00 - 22:00
Mads Kvarud møterom på Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Ulrik Rød - 1 time
$item.username  
Håndball elite   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 10:00 - 12:00
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 08:00 - 09:15
Gym Edvard Munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 21:00
G2010 v/Lene Wiinberg booket på Ekeberg
NC Fløy  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 08:15 - 09:45
Edvard Munch vid
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 10:30 - 11:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Pål Christian Ingierd - 3 timer
$item.username  
O-gruppa styremøte   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 12:30 - 13:30
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 08:45 - 09:45
gym holtet vid.
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 19:30
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 10:00 - 12:00
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 08:15 - 09:15
Gym Edvard Munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 21:00
Beate Hagen - 2 timer
$item.username  
Admin på Ekeberg. Skal brukes av skigruppa…   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 21:00
Thomas Rustad - 3 timer
$item.username  
Håndballstyret   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:00
Anders Grohs - 1 time
$item.username  
G2011 - Trenermøte   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 12:15 - 13:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 10:00 - 15:00
KM Jon Olav Viste
Miljøhuset  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 10:00 - 15:00
KM v/Jon Olav Viste
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gitte Madsen - 1 time
$item.username  
J04 Håndball   Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 18:00
møte håndballelite
BSK hallen  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym Kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 08:15 - 09:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym Kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 08:15 - 09:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
foreldremøte håndball J2009 v/Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 21:30
styremøte friidrett v/Magnus på Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
skigruppa møte v/Jill Jahrmann
Miljøhuset  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Jon Olav Viste - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 14:15 - 15:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 12:30 - 13:30
gym bekkelaget skole v/Holtet skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 08:15 - 09:15
gym kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:45 - 20:45
Eva Niva - 3 timer
$item.username  
Foreldremøte håndball, gutter 2007   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 08:15 - 09:15
Edvard Munch vid
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 19:30
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 20:30
Pål Christian Ingierd - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Sun 23 Aug
kl 20:00 - 22:30
Fredrik Grohs - 2 timer og 30 min.
$item.username  
G2006   Les mer  
Sat 22 Aug
kl 08:00 - 18:00
hjemmesamling skigruppa v/Elin Hjelpdahl NC fløy E
NC Fløy  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:00 - 21:00
Activity without name
BSK hallen  
innebandy v/Victor   Les mer  
Fri 14 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 17:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 3 timer og 30 min.
$item.username  
Trener- og lagledermøte BSK Innebandy   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 08:00 - 16:00
Activity without name
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 11 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:30 - 21:00
Tom Arild Vestby - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen   Bækkelagets SK
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 31 Jul
kl 17:30 - 23:00
salgsavdeling NC-reservert NC fløy i gamle BSK kon
NC Fløy  
v/sindre Aas, booket av vw   Les mer  
Fri 31 Jul
kl 17:00 - 23:00
reserver atrium gamle BSk kontorer -booket av Sind
Atrium  
  Les mer  
Fri 3 Jul
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 08:00 - 16:00
Activity without name
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 21:00
orienterings sprint
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 21:00
miljøhuset orienterings sprint
Miljøhuset  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 29 Jun
kl 19:00 - 21:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Mon 29 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 19:00 - 22:00
friidrettsmøte v/Magnus Borander Karlsrud
Admin  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
BSK Håndball JR   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
FPN
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 09:00 - 14:00
alle mot 1
Sportsplassen  
opptatt kulesektor   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
BSK Håndball JR   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:00 - 22:00
skigruppa v Pål Ingierd
NC Fløy  
på Ekeberg   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 15:00 - 21:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 15:00 - 18:00
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Sokkedugnad   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 09:00 - 13:00
Bekkelaget skole
Sportsplassen  
Thea, 92899164   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 21:30
årsmøte i BSK
NC Fløy  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 22:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 17:30 - 20:30
Ulrik Rød - 3 timer
$item.username  
Håndball Elite   Les mer  
Wed 10 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Tom Arild Vestby - 2 timer
$item.username  
BSK Innebandy   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 16:30 - 20:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 10:00 - 18:00
reservert Bislet games v/S.T Torp
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 08:30 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 19:00 - 21:00
kontrollkom møte på Karlsrud
Lille-admin  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 14:00 - 18:00
Sponsorcup v/Trygve
Sportsplassen  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 09:00 - 13:00
Gym bekkelaget skole v/Andreas
Sportsplassen  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 12:30 - 14:00
holtet videregående gym
Sportsplassen  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 19:30 - 21:00
Activity without name
Admin  
møte friidrettsstyret (booket det største…   Les mer  
Tue 12 May
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 08:30 - 11:30
Nordstrand skole v/Harriet
Sportsplassen  
  Les mer  
Sun 3 May
kl 09:00 - 11:00
Ekebergstafetten
$item.username  
  Les mer  
Sun 3 May
kl 08:00 - 10:00
Ekebergstafetten
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 May
kl 09:00 - 11:00
Mai lekene
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 May
kl 09:00 - 20:00
BSKs Maileker
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Tue 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Grethe Flomark
$item.username  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Tue 31 Mar
kl 18:00 - 22:00
hs (årsmøte)
$item.username  
  Les mer  
Mon 30 Mar
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
$item.username  
Skigruppa styremøte   Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:00 - 22:00
Hildegunn - 4 timer
$item.username  
G2008 fotball   Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:00 - 22:00
Hildegunn - 4 timer
$item.username  
G2008 Fotball   Les mer  
Levert av IdrettenOnline