Kontaktliste

Postadresse, organisasjonsnummer og bankkonto

Bækkelagets Sportsklub Innebandy v/ Tom Vestby, Midttunveien 4, 1177 Oslo
Organisasjonsnummer 980 223 760
Bankkonto nr. 1503 84 88675 (hvis ikke fakturaen fra oss angir en annen konto)
Vipps #11224 BSK Innebandy

Styret

FunksjonNavnTelefonE-postadresse
LederTom A. Vestby4808 4992tom.vestby@gmail.com
NestlederVictor Olivares9684 8800victor.j.olivares@gmail.com
Styremedlem sekretærLiv Ingunn Sikkeland9925 1051l.i.b.sikkeland@medisin.uio.no
Styremedlem økonomiGrethe Flomark95128167grethe@flomark.no
StyremedlemTone Hesterskog911 01 465tone.hesterskog@gmail.com
StyremedlemAnne Marthe Furuseth Unander404 81 157annemarthe.furuseth@gmail.com

Damer og Old Girls

NavnTelefonE-postFunksjon
Hilde Furuseth Olivares98287501olivares@online.noLagleder

Herrer 1

NavnTelefonE-postFunksjon
Victor Ekestubbe94849167victor.ekestubbe@gmail.comHovedtrener
Didrik Voss9005 6070didrik.voss@gmail.comLagleder
Erling Jensen Hammerstad90181818
erling.jensen@telenor.com
Lagleder

Herrer 2

NavnTelefonE-postFunksjon
Eivind Kallevik91840696
eivind.kallevik@hydro.com
Lagleder
Hilde Furuseth Olivares
98287501
olivares@online.no
Ass. lagleder

Hovedtrener yngre lag

NavnTelefonE-post
Bjørn-Erik Thorp95128885bjornerikthorp@gmail.com

Gutter 2004-06

 Navn TelefonE-post Funksjon
Hanrik Hawor41511563
henrik@ohlogy.com
Lagleder
Truls Flomark95020177
truls@flomark.noAss. lagleder
Victor Ekestubbe
94849167
victor.ekestubbe@gmail.com
Hovedtrener
Bjørn Aasmund Fredsted48356855bjornaa.fredsted@gmail.comTrener

Gutter 2007-08

NavnTelefonE-postFunksjon
Jon Anders Henriksen90700726jah@vikenfiber.noLagleder
Thor-Erik Skarpen93050013skarpen@skarpen.noAss. lagleder
Fredrik Sundell94822958
sundell.fredrik@gmail.com
Trener

Gutter 2009

NavnTelefonE-postFunksjon
Stian Mørk95190067mr.stian.mork@gmail.comLagleder
Frode Bilstad93050013frode@tnd.noAss. lagleder

Jenter og gutter 2010 og senere

NavnTelefonE-postFunksjon
Jeppe Sundt Jørgensen92652791jeppe@playroom.noLagleder 2010
Thomas Andre Aker92646033thomas0907@osloskolen.noLagleder 2011




Fredrik Hagen
97173935
fhagen@hotmail.no
Lagleder 2014

Veteran

NavnTelefonE-postFunksjon
Kenneth Johnsen901 18 400kenjohns@online.noLagleder


Dommere

NavnTelefonE-postFunksjon









Foreldreutvalget

Har egen kontaktliste her

Valgkomitéen

NavnTelefonE-postFunksjon
Johan Halldin95878842
johan.halldin@ingenia.no
Leder
Tore Vabog90550813tore@ostabell.noMedlem
Grethe W. Meier99152164
grethe.meier@privatmegleren.no
Medlem


Øvrig

InstansNavnTlfE-postFunksjon
BSK-kontoretMichal Jeziorowski4056 0085Michal@bsknc.noVaktmester
BSK-kontoretVibeke Weiby997 04 944 / 22 28 90 57vibeke@bsknc.noMedlemskap m.m.
Oslo Akershus BandyregionEspen Johansen913 68 765 / 22 57 97 38espen.johansen@nif.idrett.noKampoppsett m.m.


 



 
91840696

Levert av IdrettenOnline